enDünden Bugüne SERASAN

“enHizmetin kaliteli ve kusursuz olmasının yaşam alanlarımızda geçirdiğimiz nitelikli zamanın artmasına yol açacağının bilincindeyiz.”

1enHAKKIMIZDA

Temelleri 1994 yılında atılan Serasan Tarım ve Mühendislik, seracılığın merkezi Antalya'da alçak tünel ve cam sera imalat ve kurulumu ile hizmetlerine başlamıştır. Avrupa Birliği'ne girme çabalarının etkisi, çiftçilerimizin kaliteli ürün üretim süreçlerine destek olmak ve global pazarlarda kalıcı ve sürdürülebilir başarılar elde etmek amacıyla uluslararası standartlarda modern sera tesislerinin üretim ve montajları ile ivmesini artırarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizin seracılık faaliyetlerinin gerçekleştiği hemen her alanında hizmet vermiş olan kuruluşumuz, aynı zamanda geliştirmeye devam ettiği yüksek kalite ve inovatif ürün çeşitliliği ile seracılık alanında güçlü referanslara sahiptir.

Sağladığı danışmanlık hizmetleri ile de en büyük sermayemiz olan, son derece kapsamlı bilgi ve tecrübeye sahip profesyonellerimiz, güven ve müşteri memnuniyeti bakımından ilk sıralarda tercih edilirliğimizi açıklayan övünç vesilemizdir.

Değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye'nin en büyük ve başarılı gruplarından biri haline gelen, tüm faaliyetlerinde uluslararası standarlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Serasan Tarım ve Mühendislik, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalam hedefine adım adım ilerleyen global bir oyuncu olma yolundadır.

enVizyon

enİnsana, çevreye ve evrensel değerlere olan hassasiyet ve sorumluluk bilinciyle, dünya genelinde seracılık faaliyetleri ve hizmetlerimiz ile daima yenilikçi ve en iyiler arasında yer almak.

enMisyonumuz

enSürekli gelişim anlayışıyla ürün ve hizmetlerimizi, gelişen ve değişen sektörün beklentilerine uygun hale getirmek, müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurarak sunduğumuz kreatif hizmet ve çözümlerle başarılarını desteklemek.

enSayılarla Serasan

enYarım asrı aşan köklü geçmişimiz,80’den fazla ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracat faaliyetlerimiz, yılda 12 bin 500 adete ulaşan sera üretim kapasitemiz, kurulduğumuz ilk günden bugüne 700’ü aşkın konfigürasyonda 300 bin adetin üzerinde üretimimiz ile Türkiye ekonomisine sağladığımız 10 milyar dolarlık katma değer ve her geçen gün artan insan kaynağı gücümüz sayesinde dünya markası olma yolunda hızla ilerliyoruz.

enYılda 0Ton

enÜretim Kapasitesi

enKuruluşundan Bugüne +0

enSera Üretimi

enDünya'da 0

enÜlkeye İhracat

enToplamda +0

enİnsan Kaynağı


1994

en1994 Yılında Antalya Akdeniz sanayi sitesinde Saç-Boru ve profil büküm işlemleri yaparak kurulmuştur.

2006-2014

enAntalya organize sanayi fabrika kuruldu.

2018-2019

enE-ticaret ve sera sarf malzemeleri satışı, yıllık kapasite 500 hektar sera üretimi olarak büyüme sağlandı..

2000-2006

enYurt içi ve Yurt Dışı anahtar teslim sera kurumları yapıldı.

2014-2018

Afyonkarahisar / Sandıklı ilçesine fabrika kuruldu.