SERASAN

Hakkımızda

Seracılık sektöründe ülkemizde söz sahibi ve dünyada da bu yönde hızla ilerleyen Serasan Yapı Teknikleri; yöneticisinden mühendisine, teknisyeninden üretim çalışanına, tedarikçisinden destek personeline kadar kocaman bir aile olarak durmadan çalışıyoruz. Her geçen gün çiftçimizin işini kolaylaştıracak, üretim kalitesini arttıracak yöntem ve teknikler üzerinde çalışıyor, aldığımız olumlu geri dönüşlerle çiftçimizin mutluluğunu paylaşıyoruz. Ülkemizin bu alandaki en prestijli yüzüyüz ve seracılık sektöründe çiftçilerimize ayrıcalıklar katmaya devam ediyoruz…

  • Misyonumuz;Sürekli gelişim anlayışıyla ürün ve hizmetlerimizi, gelişen ve değişen sektörün beklentilerine uygun hale getirmek, müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurarak sunduğumuz kreatif hizmet ve çözümlerle başarılarını desteklemek.
  • Vizyonumuz;İnsana, çevreye ve evrensel değerlere olan hassasiyet ve sorumluluk bilinciyle, dünya genelinde seracılık faaliyetleri ve hizmetlerimiz ile daima yenilikçi ve en iyiler arasında yer almak.
Yılda 8000 TON

Çelik İşleme Kapasitesi

Kuruluşundan Bugüne 99+

Tamamlanmış Sera Projesi

Dünya'ya 80

Ülkeye İhracat

Toplamda 99+

Kişilik Deneyimli Kadro