SERASAN

Plastik Sera

SERASAN GROUP

Image Image Image Image Image


SERASAN' ın tasarladığı ve projelendirdiği plastik seralar, topraklı ve topraksız tarım üretimleri için uygundur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına, yetiştirilecek ürün, bölgesel iklim şartları ve fizibilite hesapları yapılmış ayrılabilecek bütce imkânları göre, plastik sera modelleri seçeneklerimiz ile cevap verebiliriz.

» Konstrüksiyon çok dayanıklı ve korozyona karşı dirençlidir. Tüm kullanılan çelik kontrüksiyon yapısal elemanları sıcak daldırma galvaniz malzemedir.

» Zemine yakın ve zeminle temas halinde olan çelik ekipman malzemelerin galvaniz kaplama oranı 70 mikron (500 gr/m2)diğer yapısal elemanlar 38 mikron (275 gr/m2) olarak kullanılmaktadır.

» Yapısal malzeme galvaniz çelikten oluştuğu için plastik ve tül montajlarında kullanılan klips yatakları da sera yapı malzemesiyle aynı özellikte çelik özel SERASAN klipsleriyle yapılmaktadır.

» Bu teknik sayesinde plastik ve tül malzemenin sera yapısına sabitlenerek seranın su geçirmezlik özelliği ve rüzgâra dayanım kabiliyeti mükemmeldir.

» Özel dizayn sayesinde plastik iç yüzeyde oluşan yoğunlaşma suları da özel damlalık sisteminle bitki üzerine ve sera içerisine düşmeden taliye etme kabiliyetine sahiptir.SERASAN GROUP
Plastik Sera kurulumu teklifi almak için lütfen formu doldurup gönderin