SERASAN

urge2.jpg
16-07-2021

Özbekistan Yurtdışı Pazarlama Faaliyeti (13-16 Mart 2018)

T.C. Ekonomi Bakanlığı, İhracat Genel Müdürlüğü, Kobi ve Kümelenme Destekleri Dairesi 17.URGE.008 “Sera Sektörünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Arttırılması ve Güç birliğinin Sağlanması Projesi" SERKONDER Ur-Ge Projesi " kapsamında 13-16 Mart 2018 Tarihleri arasında Taşkent/Özbekistan'da Yurtdışı Pazarlama Faaliyeti gerçekleştirilmiştir.

Faaliyet kapsamında;

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Sn. Mehmet DANİŞ'in himayelerinde Özbekistan Tarım Bakan Yardımcısı Abrol VAHİDOV ve heyeti ile " Türkiye-Özbekistan Seracılık ve Tarım Teknolojileri İş Birliği Toplantısı"

T.C. Taşkent/Özbekistan Büyükelçiliği Sn. A.Başar ŞEN ile " Özbekistan ülke durum bilgisi, Seracılık Potansiyeli Bilgilendirme Toplantısı"  

Özbekistan Ziraat Bankası Genel Md. Sn. Ercan BULUT ve Özbek-Türk İş Adamları Derneği ile " Kredilendirmeler, Finansal ve Sektörel Yapı Toplantısı"

AgroWorld UZ Tarım Fuarı Ziyareti.

SERKONDER B2B İkili İş Görüşmesi organizasyonu yapılmıştır.

Faaliyetimize katkı ve katılım sağlayan tüm kurum/kuruluş ve şahıslara, heyetimize yoğun ilgi göstere Özbek İş Adamları ve Yatırımcılara teşekkürlerimizi sunarız.


DİĞER HABERLER