Cam Sera

SERASAN olarak ileri teknoloji ,kalite ve uyum sağlama kabiliyeti yüksek, sofistike “Venlo” ve ”Wide Span” cam seralarımız ile projelerimizi, topraksız tarım üreticilerinin beklentilerinin ötesinde olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Cam serada ana yapıyı oluşturan parçaların boyutlandırılması ve dizaynı, mühendislerimiz ve mekanik dizayn konusunda, uzman personelleriz tarafından bilgisayar destekti çizim ve hesap programlarıyla, her sera projesi için, bölge iklim koşulları dikkate alınarak özel olarak belirlenir

Cam seralar genelde yapısal olarak karmaşık montaj yapısına sahip olsa da kurulum aşamaları ve kullanılan ekipmanlar bir birine uyumlu ve uzun yıllar sorunsuz çalışacak şekilde dizayn edilmektedir. Kullanılan tüm ekipmanlar uzun yılların verdiği tecrübeler doğrultusunda en ileri teknoloji ile yapılmaktadır. Modern seracılık ve yetiştirme tekniklerinin farklı ve sürekli kendilerini yenilemesinden dolayı, sera modellerimiz ve kullanılan ekipmanları, SERASAN olarak sürekli yeni üretim tekniklerine uygun seralar üretmekteyiz.

veya


Cam Sera
Cam Sera
Cam Sera
Cam Sera
Cam Sera
Cam Sera
Cam Sera
Cam Sera
Cam Sera
Cam Sera
Cam Sera